AnketaAnketa(verze: 652)
Aktuálně není povolen sběr dat
   Přihlásit přes CAS
Připomínky k výuce (Oba semestry)
   
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
prof. RNDr. Martin Kotora, CSc. [31-270], Organická chemie I (a) [MC270P01, přednáška]
24.05.2011, Chemie, bakalářské
McMurryho si může přečíst každý sám, nemusí kvůli tomu tvrdnout na přednášce, kde se stejně předčítá z něj (a to slovo od slova)
prof. RNDr. Martin Kotora, CSc. [31-270], Organická chemie (c-biol) [MC270P26, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 06.10.2005, 2. Ročník, Biologie, bakalářské
Prednaska vpodstate spocivala v citani textu z folie... nebolo povedane nic naviac.
17.07.2006, Biologie, bakalářské
Skripta, která jsme měli k dispozici, obsahují chyby faktické, slohové i gramatické, a tyto chyby se objevovaly i přímo u zkoušky. Přednášky znamenaly pouze, že nám pan profesor rychle "předžvýkal" tato skripta, nemělo smysl je navštěvovat, na takto obsáhlý předmět jsou dvě hodiny týdně dost málo. Ve skriptech se objevovaly zkušební otázky, na které nebylo možné najít odpověď ani ve skriptech, ani nám nebyly řečeny na přednáškách. A konečně na přednáškách pan profesor používal slova, která by vysokoškolský přednášející používat neměl.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 04.09.2006, 1. Ročník, Biologie, bakalářské
V přednášce se člověk vážně nedozví to, co by bylo třeba k vyplnění "procvičujících příkladů". Naštěstí zkouška je sestavena tak, aby pokryla největší základy a většina "špeků" uvedených v příkladech se neobjevuje.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 04.09.2006, 1. Ročník, Biologie, bakalářské
+ pripady z praxe:), snaha vysvetlit nejasnosti
10.09.2007, Biologie, bakalářské
Dobrá přednáška - na úrovni.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 02.12.2007, 2. Ročník, Biologie, bakalářské
zajímavé, ale docela těžké na učení
09.10.2008, Ekologie a ochrana prostředí, bakalářské
Těmi nejdůležitějšími základy nás pan Kotora provedl se ctí a značným zaujetím, které záhy přeskočilo i na nás, posluchače. Velmi pěkné.
09.10.2008, Ekologie a ochrana prostředí, bakalářské
Sežeňte si vzorový testy - přesně tak bude vypadat zkouška
prof. RNDr. Martin Kotora, CSc. [31-270], Organická syntéza III [MC270P27, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 27.04.2007, 5. Ročník, Organická chemie, magisterské
Přednáška dobrá, studijní text je psaný přímo vyučujícím, což je super, rozumné požadavky ke zkoušce, rozumný přístup zkoušejícího. Na závěr studia dobrý předmět.
Jen snad cvičení k předmětu příslušející (krom toho, že by tyto předměty měly na sebe alespoň přibližně časově navazovat, což se nedělo, i když vina je na straně lidí, kteří sestavovali rozvrh) bylo někdy trochu bezobsažné. Prezentace výsledků práce studentů je dobrý nápad, ale nevydrží na hodinu a půl.
prof. RNDr. Martin Kotora, CSc. [31-270], Organická chemie I (a) [MC270P80, přednáška]
17.09.2014, Biochemie, bakalářské
Na zkoušku jsem se učil celý měsíc v kuse a pomalu na každém termínu zkoušky z 20 lidí prošli pouze 2-3. Nevím, zda je to opravdu tím, že jsme všichni hloupí a nepřipraveni na tu zkoušku nebo je to panem profesorem Kotorou. Dělat na 3. pokus zkoušku a projdou zase 2 lidé...už nevím co se mám učit,učil jsme se to všechno (jako zbylých 18 lidí, kterých neprošlo).
14.07.2016, Chemie, bakalářské
Prednášajúci pôsobí dojmom, že sa na prednášky nepripravuje, ale drží sa svojich poznámok na papieri, ktoré spracoval niekoľko rokov dozadu a odvtedy z nich prednáša. Vzhľadom na to, že organická chémia je obľúbenou oblasťou chémie mnohých študentov, bolo to trochu sklamanie a viacerí hovorili, že sa nedozvedeli nič nové. Čo sa týka skúšky, tak nie je nezvládnuteľná pre tých, ktorí sú ochotní prečítať výbornú McMurryho chémiu, čo zaberie tak dva - tri týždne. Horšie je sa k nej dostať, ja som uspel až v NTK.
doc. RNDr. Jan Veselý, Ph.D. [31-270], Organická chemie II (a) [MC270P02N, cvičení]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 29.06.2012, 2. Ročník, Chemie, bakalářské
Na cvičení byl příliš velký počet studentů, neprobíhala tak svižně jako první semestr, pokud se nebudou krýt ostatní cvičení s výukou (páteční cvičení), bude cvičení mnohem efektivnější..
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 17.09.2013, 2. Ročník, Chemie, bakalářské
Velmi přínosné cvičení, neustále se opakují probrané reakce a reakční mechanismy. Chtěl bych ocenit trpělivost, kterou vyučující má se studenty, kteří přijdou k tabuli a netuší odpověď na položenou otázku.
---, Organická chemie (c-biol) [MC270P26, přednáška]
31.10.2005, Biologie, bakalářské
Rozhodne by nebyl na skodu lepsi zkouseci system, lonske pisemne testy byly spis o sazeni v loterii nez o znalostech. Ustni zkouska by byla fajn.
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK