AnketaAnketa(verze: 716)
Aktuálně není povolen sběr dat (PřF)
   Přihlásit přes CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Oba semestry.
Připomínky k výuce (Oba semestry)
  
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
prof. RNDr. František Opekar, CSc. [31-230], Analytická chemie II (a) [MC230P02N, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 09.11.2005, 4. Ročník, Biochemie, magisterské
Na panu profesorrovi se mi nelibilo, ze mi trhal test z ruky, kdyz jsem ho dopisoval.
Pak bylo tez zvlastni, ze nam dal, a to jeste milostive, jen 2 terminy na zkousku. Coz je zasadni prohresek proti internim zakonum př.f., kde se pravi, ze musi byt pred! zacatkem zkouskoveho jasne oznaceny 3 terminy a jasne KDY! Tohle jednoznacne porusil a ja to beru jako podraz.
Druhy, posledni, termin, ktery se konal v zari oznacil nas pri vstupu do ucebny jako "jeho testu zkusene" a taky ze je to lehky test. No bylo to tak jednoduche, ze jsme to nikdo neudelali a to znamenalo pro nas konecnou. Vyhodili nas. Pan professor to vedel a dal /lehkej/ test.
Posouzeni na Vas.
Hodne peknych zazitku s panem professorem, zdravi Jiri Vacl /strevlik@post.cz/
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 11.11.2005, 4. Ročník, Biochemie, magisterské
joooooooooooooooooooo?
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 02.01.2009, 3. Ročník, Chemie, bakalářské
Přednáška z analytické chemie byla připravena velmi profesionálně a "slajdy" byly vypilovány do nejmenšího detailu a snažili se problematiku oživit a odlehčit. Musím říct, že po této stránce se jednalo asi o nejpropracovanější přednášku, kterou jsem na bakalářském studiu absolvoval.

Nedostatek vidím však spíše v obsahové stránce. Přednáška by byla velmi zajímavá například v prvním, nebo na začátku druhého ročníku. Ve třetím ročníku již skoro nic nového nepřináší a jedná se již pouze o zrekapitulování poznatků. Pro tento účel by myslím ale postačovat jeden semestr.
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK