AnketaAnketa(verze: 714)
Aktuálně není povolen sběr dat (PřF)
   Přihlásit přes CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Oba semestry.
Připomínky k výuce (Oba semestry)
  
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
doc. RNDr. Jiří Gabriel, DrSc. [31-140], Repetitorium chemie [MB140P64, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 29.09.2005, 2. Ročník, Biologie, bakalářské
Celkem nuda. Rozhodně se ale nejedná o repetitorium, většinu věcí jsem i přes velmi podrobnou chemii na gymplu neslyšela.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 22.05.2006, 3. Ročník, Biologie, bakalářské
Velice zajímavá přednáška - úplně jiný pohled na chemii, než na který jsem byl zvyklý. Byl jsem velmi spokojen. Člověk se dozví praktické a užitečné informace o chemii - oproti jiným chemickým přednáškám...Vystupování pana doktora Gabriela je na vysoké úrovni, je to velice milý člověk.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 21.11.2008, 2. Ročník, Biologie, bakalářské
Vadilo mi, že v písemce byla otázka na rozdíl mezi modrou a stříbrnou skalicí, když stříbrná skalice je město v Posázaví, to mi nepřipadá moc chemické... Chápu, že každý pedagog má své libůstky, ale já kvůli tomu měla nedostatek bodů na jedničku a dostala jsem dvojku.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 23.12.2008, 2. Ročník, Biologie, bakalářské
Na tuto přednášku jsem začala chodit s myšlenkou, že si zopakuji látku chemie a dozvím se některé podrobnosti navíc. Nakonec mám pocit, že jsem se vůbec nic nedozvěděla. Jako by chemie byla až něco druhého nebo třetího, proč jsme se v posluchárně sešli. Takže mě tento předmět docela zklamal.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 15.06.2009, 1. Ročník, Speciální chemicko-biologické obory, bakalářské
Přednášky byly realizovány vtipnou formou, probírané učivo mělo praktický význam, prezentace skvěle pokrývaly rozsah informací potřebných pro zkoušku, vyučující nosil do hodin ukázky vztahující se k probírané látce. Ve výsledku - přednáška, jenž pobaví a poučí zároveň.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 13.08.2010, 1. Ročník, Biologie, bakalářské
Přednáška pana Gabriela je velmi oblíbená zaprvé pro svou vtipnost, zadruhé pro poněkud nižší obtížnost zkoušky - i když já osobně mám dojem, že pokud by se člověk opravdu vůbec nepřipravil (tj. ani nenahlédl do dobře zpracovaných a přehledných prezentací) a neměl předtím žádnou chemii, tak by možná u některých otázek problém měl.

Z mého pohledu zajímavá a částečně praktická záležitost, na které jsem málokdy chyběla ;-)
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 17.08.2010, 2. Ročník, Speciální chemicko-biologické obory, bakalářské
Výborná přednáška plná historek a praxe.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 10.09.2010, 1. Ročník, Biologie, bakalářské
Pověsti nelhaly;-). Je to opravdu milý pedagog, na kterém je vidět, že učí, protože ho to baví. Skvělá přednáška.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 28.09.2013, 1. Ročník, Speciální chemicko-biologické obory, bakalářské
Přednáška je dobře připravená a vzhledem k tomu, že jsem od ní čekala trochu opakování, něco novinek a hlavně přísun zajímavostí, tak jediné, co mě nakonec opravdu zklamalo, je to, že nám nebylo předvedeno, jak hasit hasícím přístrojem. Doktor Gabriel byl vstřícný a ochotně odpovídal na dotazy, jediné, co by se mu dalo vytknout, je, že občas něco odpřednášel během jedné přednášky dvakrát. Ohledně zkoušky: Přišlo mi, že zkouška vyloženě počítá s tím, že se student o obsahu informuje předem u těch, kteří již předmět absolvovali. Jednička rozhodně nebyla zadarmo.
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK