AnketaAnketa(verze: 662)
Aktuálně není povolen sběr dat
  
Připomínky k výuce (Oba semestry)
   
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
doc. RNDr. Fatima Cvrčková, Dr. [31-130], Úvod do bioinformatiky [MB130C52, cvičení]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 08.10.2006, 2. Ročník, Speciální chemicko-biologické obory, bakalářské
Velmi uzitocna vec. Vytkol by som vsak prednes a sposob vysvetlovania. Pani Cvrckova je velmi inteligentna, zial nie vsetci studenti dosahuju takych kvalit a tak je problem stihat si uvedomovat v tej rychlosti vykladu co to vlastne robime. Chcelo by to nejaky kludny teoreticky vyklad uciva na zaciatku hodiny a potom v klude precvicit. Takto sa mi zdali hodiny akesi uponahlane a v strese a clovek si neodniesol z hodiny maximum.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 10.10.2006, 3. Ročník, Biologie, bakalářské
Cvicenie je vyborne, student to naozaj cele od sekvencie az po konecny vysledok na pocitaci spracovava. Nauci sa pouzivat rozne programy. Jedine co by sa dalo vytknut je niekedy rychle tempo vyucujucej, studenti nie su taky znaly v danom obore a nie je to pre nich vzdy hned jasne.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 08.03.2007, 3. Ročník, Biologie, bakalářské
Pohodové a příjemné cvičení, s neméně zajímavou náplní, moc se mi to líbilo. Jen by při tom vysvětlování možná nebylo špatné sem tam zpomalit, studenti se sem tam ztráceli.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 13.02.2008, 2. Ročník, Speciální chemicko-biologické obory, bakalářské
Z tohoto předmětu jsem byla po většinu jeho trvání zoufalá. A mrzelo mě to - cvičení je velmi zajímavé a užitečné, ale paní Cvrčková jede tak šíleně rychle, že většina studentů nestíhá. Pokud jsem se někde zasekla, obvykle jsem se do konce hodiny už nechytila. Myslím, že cvičení by bylo mnohem přínosnější, kdyby paní Cvrčková celý postup řekla jednou mnohem pomaleji, než několikrát rychle. Času to podle mého názoru zabere stejně. To je ale jediný nedostatek - náplň předmětu byla pro běžného uživatele probíraných metod adekvátní, podmínky získání zápočtu přívětivé. Kladně hodnotím také webové stránky se zadáním úloh a přehledem probírané látky.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 26.07.2008, 2. Ročník, Speciální chemicko-biologické obory, bakalářské
Tento předmět je podle mě málo teoreticky zajištěn, teoretické úvody jsou příliš krátké na to, aby stačily ke zvládnutí a hlavně pochopení následné praxe.
12.09.2008, Biologie, bakalářské
Výklad byl místy příliš rychlý, zejména při vysvětlování "kam kliknout" při práci s programy, se kterými většina studentů pracovala poprvé a tudíž se neorientovali v "Menu" tak rychle jako ti, co s nimi pracují denně.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 04.02.2010, 2. Ročník, Speciální chemicko-biologické obory, bakalářské
Když se člověk aklimatizoval na vražedné tempo přednášky tak byla hezká. Se zápisky z hodin se ale nedá počítat.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 07.06.2010, 2. Ročník, Biologie, bakalářské
Takovy rychlokurz, predmet doporucuji spis kvuli tem kreditum. Clovek pochyti pouze elemenarni zaklad. Tempo pani docentky bylo nekdy vskutku prehnane a pokud se clovek na necem zasekl, coz bylo vetsinou pravidlem, horko tezko se znovu chytil. Zapocet byl v pohode a fer. Pro nekoho kdo bioinformatiku nekdy bude potrebovat ci ho zajima, urcite doporucuju velkou bionformatiku dr. Novotneho.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 17.08.2010, 2. Ročník, Speciální chemicko-biologické obory, bakalářské
Podmínky zápočtu jsou jasné a splnitelné. S pochopením látky je to težší, rozsah dvě hodiny týdně je skutečně málo pro počítačové nevzdělance, bohužel.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 10.02.2011, 2. Ročník, Biologie, bakalářské
Při tomto předmětu jsem si často připadala dost mimo a nebyla jsem sama. Moc se nedá stíhat sledovat, co se předvádí na dataprojektoru a zároveň vykonávat zadaný úkol. Člověk má pocit, že si vykroutí hlavu a stejně to nestihne...
Zápočet se udělat dal.
Vyučující je milá a přívětivá
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK